050-8116881

צור קשר גלריה מה חדש אירועים המלצות מאמרים שירותי שף פרטי תפריטים מובחרים אודות דף הבית
שף פרטי - שף עד הבית
 

 אבי מלמד הוא  שף פרטי לאירועים שקשוב לכם באופן אישי ומביא  את חווית השף הפרטי עד אליכם. אתם מספרים לשף פרטי אבי מלמד, מה הכיוון שלכם ומי מגיע? והכי חשוב מה בא לכם לאכול! והשף עד הבית יתאים לכם תפריט אישי שופע שמשדרג את  הארוע . שף פרטי אבי מלמד ימליץ וייעץ לכם החל מהרעיון וגם ביעול וארגון הארוע שיהיה מוצלח כפי שרציתם ע"פ טעמכם וסקרנותכם ותקצרו המון מחמאות ותשבוחות על בחירתכם  בשף עד הבית.
לשף פרטי אבי מלמד ניסיון ותיק בבישול עם דגש על איכות הבישול, עם רמת מקצועיות והיצירתיות של השף ויכולת להפיק ארוחה משובחת.
שירותי שף פרטי אבי מלמד  מתאים לכל אירוע חשוב  מכל סיבה , עם ארוחת שף פרטי בבית תוכלו לפנק את עצמכם והאורחים .כל הטעם בארוחת שף פרטי המבושלת על ידי שף פרטי מנוסה עם המלצות רבות היא שהארוע הופך למעין הופעה חיה וססגונית של טעמים מיוחדים וחדשים ותקשורת עם האורחים שנהנים מנוכחות השף. 

 כל מה שנשאר לך זה להתקשר עכשיו ישירות לשף : 050-8116881

מוזמנים להיכנס לדף שלי בפייסבוק שנקרא : אבי מלמד - חווית שף פרטי עד הבית

 
שף פרטי לארוחה זוגית
שף פרטי לאירועים
שאלות ותשובות על שף פרטי
עמוד ליצירת קשר עם השף
שף פרטי - שף עד הבית
 
 
 
אבי מלמד השף האישי שלך ,שף פרטי לארועים בהתאמה אישית , שף פרטי עד הבית ,לקבלת הצעה צרו קשר : טל' 050-8116881 ,e-mail: avi9971@gmail.com
 
 
 
שאלות נפוצות ותשובות : שף פרטי עד הבית : ארוחת שף זוגית : שף פרטי לאירועים : שף פרטי ארוחת חג : שף למסיבת רווקים : שף פרטי למסיבת רווקות : שף מלמד בפייסבוק : שף פרטי הצעת מחיר : שף פרטי : שף עד הבית
© 2022 כל הזכויות שמורות | כל הזכויות שמורות לאבי מלמד - שירותי שף פרטי